• 01
 • 02
 • 03
 • 04

Okolica

Piękny zalesiony teren z jeziorkiem

 • miejsce na ognisko i grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci
 • boisko
 • basen
 • taras

Pokoje

Komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym wyposażeniem:

 • łazienka
 • TV SAT
 • radio
 • lodówka
 • czajnik

Kuchnia

Przenosząc się do serca domu czyli kuchni znajdziecie Państwo stół z krzesłami na 6 osób, nową lodówkozamrażarkę, zmywarkę, starodawną kuchnię kaflową, na której można przyrządzać posiłki, suszyć grzyby oraz owoce z sadu, tradycyjną kuchnię gazową wraz z piekarnikiem, czajnik elektryczny, krajalnicę do chleba, garnki, patelnie i wszelkiego rodzaju naczynia.

Aktualności

Spotkanie w Krainie Łagodności 22.10.2022r Rozpoczęcie Kiszenia Kapusty godz 11.30 Godz. 13.00 ognisko: Żurek, kiełbaski, pieczywo, smalczyk, ogóreczki kiszone, ciasto, kawa, herbata malinowa, woda, herbata rozgrzewająca
27 MAJA 2022 O 14:00 Wiosenne przebudzenie. Warsztat dla ciała i duszy Zapraszam na kolejny kobiecy weekend w Krainie Łagodności. Warsztaty pełne relaksu oraz troski o ciało i duszę.
Zapraszam na warsztat Kino Mana! Kurs składa się z dwóch pięcio/ szęściodniowych warsztatów. Wyjazdowy, odbywa się w Krainie Łagodności koło Polanowa .
Program: DZIEŃ I PIĄTEK 08.04.2022 16:00 REJESTRACJA, ZAKWATEROWANIE 18:00 OGNISKO I INTEGRACJA
Relaksujące Warsztaty dla Kobiet, a w nich relaksacja w dźwiękach gongów i mis tybetańskich, medytacja, joga, aromaterapia. Serdecznie zapraszamy w dniach od 1 do 3 kwietnia 2022r. na aktywny wypoczynek połączony z relaksacją w cudownym miejscu w Krainie Łagodności blisko Koszalina, oderwania się od codziennych obowiązków. Doświadczysz tu wyciszenia umysłu, podróży w głąb siebie, ukojenia układu nerwowego w wibracji magicznych dźwięków mis i gongów, radosnego i harmonicznego czasu na bycie ze sobą i innymi uczestnikami w magicznym miejscu z dala od miasta i miejskiego hałasu w otoczeniu kojącego szumu drzew, śpiewu ptaków i błękitu nieba.
Każda para potrzebuje bliskości, czasu spędzonego tylko we dwoje, czułego dotyku, kontaktu ciał, przepływu energii oraz połączenia na wielu poziomach. Jedną z takich form czułej bliskości może być masaż relaksacyjny oferowany sobie nawzajem. Uważny dotyk jest rozluźniający, relaksujący, uzdrawiający i zbliżający. Kultywując taką uważną obecność ze sobą nawzajem wzmacniacie łączącą Was więź i pogłębiacie Waszą świadomość. Obdarujcie się czymś głębszym na Święta.
Zapraszamy na Dzień Kobiet w stylu lat 70-tych oraz szalony rock and roll.
Zapraszamy na Dzień Kobiet w stylu lat 30-tych
Zapraszam na warsztat Kino Mana! Kurs składa się z dwóch pięcio/ szęściodniowych warsztatów. Wyjazdowy, odbywa się w Krainie Łagodności koło Polanowa w lutym . Można rozpocząć naukę Lomi Lomi Nui od wyjazdowego warsztatu w listopadzie.
Warsztaty Bożonarodzeniowe z dekoracji - Lampiony z makramy oraz dekoracje z jodły. Szczegóły informacji pod nr telefonu 507-165-847
Joga, shinrin yoku, warsztat masażu, medytacja, nauka prawidłowej techniki nordic walking, trening wydolnościowy, trening techniczny, morsowanie. 03-05 grudnia 2021r Kraina Łagodności. Wydarzenie fb / Program warsztatów
Zapraszam na warsztat Kino Mana! Kurs składa się z dwóch pięcio/ szęściodniowych warsztatów. Pierwszy moduł jest rozbity na 3 weekendy: 26.09.2021, 2-3.10.2021, 9-10.10.2021 i odbywa się w CUDzie w Szczecinie. Drugi, wyjazdowy, odbywa się w Krainie Łagodności koło Polanowa w listopadzie . Można rozpocząć naukę Lomi Lomi Nui od wyjazdowego warsztatu w listopadzie.
Pobyty dla dzieci ze szkół, przedszkoli - jedno lub dwudniowe.
Warsztaty zielarskie "Alchemia, nauka czy magia?" - Warsztaty tworzenia ziołowych remediów...

Realizujemy bony turystyczne

Zapraszamy na zorganizowanie spotkań biznesowych, warsztatów, prezentacji oraz imprez okolicznościowych i integracyjnych w urokliwym miejscu jakim jest Kraina Łagodności.

W sali kominkowej 35 m² organizowane są imprezy okolicznościowe, integracyjne, warsztaty, szkolenia, spotkania biznesowe oraz różnego rodzaju prezentacje do 20 osób. W sali znajduje się kominek z otwartym paleniskiem, wyjście na taras usłany w porze wiosenno-letniej kwiatami oraz łazienka przystosowana dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Dla miłośników przyrody polecam szczególne miejsce do biesiadowania przy ognisku oraz grilowaniu. Dla osób spragnionych bliskości z naturą polecam spacery po lesie oraz wokół oczka wodnego, na którym znajduje się pomost zachęcający do wypoczynku i relaksu.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

Do dyspozycji gości pozostawione są rowery oraz miejsce do ich przechowywania, miejsce na ognisko, grill, fotelik do karmienia dzieci, wanienka dla dzieci, łóżeczko dla dzieci, żelazko, deska do prasowania.

UDOGODNIENIA:

Możliwość zrobienia prania, możliwość zamówienia cateringu,

ATRAKCJE:

Plac zabaw (huśtawka, piaskownica, zjeżdżalnia, tor przeszkód), basen.
W terminie od 15.06 do 15.09 wystawiony jest basen o średnicy 8 metrów.